+ Reply to Thread
Results 1 to 5 of 5

Thread: Iata cum arata noile modele de itp bulgaria-important pentru a nu fi pacaliti cu fals

Iata cum arata noile modele de itp bulgaria-important pentru a nu fi pacaliti cu fals

Asa arata noile ITP-uri facute azi in BG .

Au multiple elemente de siguranta si dupa cum se vede totul se face din calculator.Se noteaza si numarul de km din acel moment.
    De asemenea se fac si fotografii ale masinii.
    Sunt necesare talonul si cartea de identitate in ORIGINAL dar si dovada a platii impozitului.

ATENTIE!-Tipul anterior de cartoane ITP nu se mai elibereaza de la 01.01.2012.Daca primiti asa ceva ,sunt FALSE!
    Deja am informatii ca in Romania se incearca falsificarea acestor noi modele de ITP-uri.Foaia este lucioasa si mai groasa decit una normala.

Am inscriptionat modelele pentru a nu mai fi preluate de cei de la 4tunning si daca citesc acum rindurile ar face bine sa se informeze direct la surse si sa nu mai scrie din auzite.

http://tractariautoconstanta.blogspot.com
    Invata din experienta altora...ca pina inveti din experienta ta...mori.

Am fost ieri la Dobrich cu Asfalttango. A rezolvat cu ITP-uri, asigurari, impozit, tot tacamul pentru doua masini (Pompiera si un Isuzu Trooper) in mai putin de 2 ore.

Asfalttango ramane mereu acelasi om foarte serios. Il recomand cu caldura.

DSC_2919.jpgDSC_2911.jpg
    Fericirea nu inseamna sa obtii tot ce-ti place, ci sa-ti placa tot ce-ai obtinut.

Multumesc Sensei pentru recomandare.Ne-am descurcat rapid ca avem lectiile invatate.
    Ma bucur ca ati fost multumiti si ca vremea a fost ok si s-a imbinat utilul cu placutul.
    Pompiera foarte admirata la bulgari.
    Isuzu este Opel Monterey...aceeasi marie cu alta palarie si este a unui coleg de off-road de la Oradea.

Simteam eu c-am gresit ceva.
    Fericirea nu inseamna sa obtii tot ce-ti place, ci sa-ti placa tot ce-ai obtinut.

Stai linistit ca si eu le confund.
    Insa eu am avut avantajul ca i-am facut inmatricularea si am avut si toate actele pe mina pentru prelungire si ITP.

+ Reply to Thread